| dirtyraccoon a întrebat:

Locuieste cineva in Anglia de pe aici care a si mers la scoala in Anglia? Daca nu stii engleza te ajuta cei de la scoala sa inveti, adica faci lectii pentru a invata engleza?

3 răspunsuri:
| Rpgdei a răspuns:

Dacă afli spune mi și mie te rog...m-Am mutat și eu de 2 săptămâni

| dirtyraccoon explică (pentru Rpgdei):

Stiu cum e...te sfatuiesc sa incerci sa inveti chiar si 2 cuvinte pe zi in engleza o sa te ajute mult. Din cate observ nu prea se ocupa aici sa ii invete pe straini engleza. Eu am facut o cerere, poate, poate.

| Rpgdei a răspuns (pentru dirtyraccoon):

Ți am dat un mesaj