| xXAlphaXx a întrebat:

Luni(maine) se face scoala in Iasi?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu se face. Iasiul si inca alte vreo 20 de judete sunt pe lista aia. Posibil ca nici marti sa nu se faca scoala.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.gandul.info/......e-11966280
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mâine NU se face şcoală în judeţul Iaşi!

" Ministerul Educației Naționale a decis ca, pentru siguranța elevilor, a însoțitorilor acestora și a personalului didactic și nedidactic, să închidă, luni, 27 ianuarie, toate unitățile de învățământ din județele/municipiul București, care s-au aflat aceste zile sub atenționare de cod galben și portocoliu. Județele vizate sunt: Argeș, Bacău, Botoșani, Brașov, Brăila, Buzău, Călărași, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Ialomița, Iași, Ilfov, Mehedinți, Neamț, Olt, Prahova, Suceava, Teleorman, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.

În ceea ce privește municipiul București, decizia de închidere a unităților de învățământ preuniversitar este valabilă atât pentru ziua de luni, 27 ianuarie, cât și pentru ziua de marți, 28 ianuarie." - SURSA :
http://edu.ro/index.php/articles/20955

Toate cele bune.

| alexs99 a răspuns:

Nu,nu se fac cursuri in judetul Iasi.

''Ministerul Educației Naționale a decis ca, pentru siguranța elevilor, a însoțitorilor acestora și a personalului didactic și nedidactic, să închidă, luni, 27 ianuarie, toate unitățile de învățământ din județele/municipiul București, care s-au aflat aceste zile sub atenționare de cod galben și portocaliu. Județele vizate sunt: Argeș, Bacău, Botoșani, Brașov, Brăila, Buzău, Călărași, Constanța, Covasna, Dâmbovița, Dolj, Galați, Giurgiu, Gorj, Ialomița, Iași, Ilfov, Mehedinți, Neamț, Olt, Prahova, Suceava, Teleorman, Tulcea, Vaslui, Vâlcea, Vrancea.''
Sursa:http://www.ziuanews.ro/......rti-112960
O zi buna.

| Cameliapantiru a răspuns:

Nu, judetul Iasi se afla pe lista judetelor anuntate de minister in care maine se vor suspenda cursurile. De asemenea, a venit si anuntul oficial din partea inspectoratului judetean Iasi, care certifica suspendarea cursurilor in intreg judetul Iasi. O seara faina!

| ketchuppw a răspuns:

Cel mai bine e sa te documentezi pe edu.ro,acolo se va anunta daca se vor suspenda cursurile si in ce judet/e se va intampla acest lucru.

| Bog312 a răspuns:

Se face scoala la Iasi. M-am uitat la stiri si s-a anuntat unde se va incede.

| Serban147 a răspuns:

Nu

| Virvoreanu_Toni_1998 a răspuns:

Nu nu se face! Funda?

| corin9aaaaa a răspuns:

Da