| qieiqpalz a întrebat:

M-a pus dirigu sa semnez niste foi, sunt in a 11 a si foile alea erau pentru pregatirile pe care le faceam la mate ..si am inceput cu o semnatura, am terminat cu alta :/ efectiv nu o mai puteam face pe aia cu care am inceput. Nu am facut niste semnaturi random acolo 1 foaie cu una a 2 a alta, a 3 a alta..am incercat sa o mai fac, credeti ca am probleme?

Răspuns Câştigător
| erikamihaila a răspuns:

Nu.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Peste un an vei fimajor, cu toate drepturile (inclusiv de semnatura).
Trebuie sa-ti formezi o semnatura proprie, incomfundabila, pe care sa-l pastrezi tot restul vietii.
Semnatura e bine sa contina 2-3 particularitati proprii, STIUTE DOAR DE TINE, dar peste care altii trec cu vederea (chiar daca vor s-o imite).
Cand mi-am format semnatura, mi-am gandit-o pe aceste considerente, dupa care am repetat-o de peste 1000 ori inainte s-o folosesc oficial.
De atunci este neschimbata, dar "am prins" mai multe incercari de imitare din partea altor persoane, evident: cunoscand "detaliile ascunse" incorporate in semnatura. happy

| Lioana a răspuns:

Nu-ți judeca nimeni semnatura. Important e ca tu sa o recunosti ca e a ta.

| cfrtobias a răspuns:

Altii nu o facut doar tu?

| Iunix a răspuns:

Mamă ce probleme au unii... peste 2-3 ani dacă o să-ți mai aduci aminte de întâmplarea asta vei realiza cu ce NIMIC te confrunți.
E ca şi cum ai fi lipsit o zi de la grădiniță.