| Radandam a întrebat:

Ma adresez studenților din cadrul Universității din București. Voi cei care luați bursa sociala, v-au băgat banii pana acum?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pîna pe data de 15 ale lunii se dau banii, doar ca pîna mîine este inchis datoritră minivacantei de sf Andrei si ziua natională azi, de maine se redeschid toate inclusiv bancile, si pîna pe 15 o sa ai banii, ca banuiesc ca ti baga pe card.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In general, pa mai multe facultati, avand in vedere ca probabil acum cateva saptamani s-au afisat listele cu burse, pe la mijlocul lunii decembrie ar trebui sa le bage.

| AnastasiaK a răspuns:

Nu știu dacă te ajută cu ceva raspunsul având în vedere că eu am terminat facultatea de ceva timp și nu luam bursă sociala, ci bursă de merit (dar se dau banii cam in acelasi timp): e un "obicei' al facultatii sa se bage banii de pe primele 2 luni undeva la inceputul lui decembrie. Cel putin la F.M.I. asa se întâmpla și din câte știu încă se întâmplă.