| Aaandradaaa a întrebat:

Ma aflu in situatia in care nu trec anul universitar din cauza faptului ca nu am numarul de credite necesar. Nu pot sa dau restantele in sesiunea din vara deoarece timpul este prea scurt si materia prea multa. Nu este nicio problema daca dau restantele in sesiunea de restante din toamna (cat timp invat si iau examenele), corect?

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

Teoretic nu, practic depinde de facultate si de anumite conditii impuse de profi.