| IonutzWoW a întrebat:

Ma gandesc sa dau bacul la biologie...dar nu stiu ce sa aleg intre "Biologie Vegetala Si Animala" sau " Anatomie Si Fiziologie Umana Si Genetica".
Imi puteti da un sfat?

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Depinde care iti place mai mult.
daca iti plac animalele si ti se pare mai interesant sa le studiezi ca sa zic asa dai din a9a si a10a (Biologie Vegetala Si Animala). pe mine una ma atrage mai mult sa invat despre propriul meu corp si iar ecologia din a12a cred eu ca e usoara thinking
Eu as alege Anatomie Si Fiziologie Umana Si Genetica
dar depinde de ce iti place si care dintre cele 2 iti foloseste la facultate.

| Mihaii24 a răspuns:

Da...da din biologie vegetala...mi se pare cel mai usor.

| armanu a răspuns:

Gresit. Eu am dat biologie vegetala si animala. Te sfatuiesc sa dai anatomie, acolo s-au luat cele mai mari note ( cel putin in liceul meu )!

| lety160 a răspuns:

Vegetala..la anatomie iti bati prea tare capul