| klau12 a întrebat:

Ma intreb daca exsista vreun program de pronuntarea cuvintelor in alte limbi. Daca exista asa ceva va rog dati-mi un link. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Madalina123 a răspuns:

Gasesti chiar si la google translate! Funda?

4 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Heya.
Poti incerca cu Google Translate.Iti pronunta orice cuvant, din orice limba.

| SAMM0603 a răspuns:

La Google Translate dupa ce ti-a tradus cuvantul respectiv vei vedea in stanga un buton si daca dai click iti pronunta cuvantulhappy

| doublers a răspuns:

Www.ivona.com incearca aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#ro|hu|pasare

Dai acolo in dreapta, vezi ca ai o chestie de aia de sunet. Si iti canta cuvantu