| Mihai_7456 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu o explicatie petru expresia "zi cu doua dimineti"? mersi

Răspuns Câştigător
| micuta99 a răspuns:

Zi cu doua dimineti-zi foarte lunga, zi de vara(anul acesta, 21 iunie e cea mai lunga zi).Nu stiu altcevabig grin. Funda?

4 răspunsuri:
| Laurici :x a răspuns:

In ce context ai gasit expresia? su stiam ceva de "zi cu soare si cu doua dimineti ". Da/mi contextul sa te pot ajuta.

| rolly3342 a răspuns:

Cand te trezesti dimineata, te imbetzi si spre seara te trezesti din betzie laughing)

| Mihai_7456 explică:

Pentru* scuze

| Mihai_7456 explică:

La aia cu imbatatul m-am gandit si eu, dar nu e asta.Si nici in contextul "zi cu soare si doua dimineti", nu am inteles