| Băăh_Dia_1997 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu propuneri pentru ce as putea scrie la ultimul capitol dintr-o lucrare de licenta la partea de rezultate experimentale? Am creat un site disponibil desktop si nu stiu ce sa scriu la ultimul capitol.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Site disponibil desktop?

| mastadont a răspuns:

Trebuie să scrii rezultatele la care ai ajuns în urma experimentului urmat în lucrare. Poți să scrii ce probleme ai întâmpinat și cum ai ajuns la asemenea rezultate. Aici este locul în care detaliezi munca făcută de tine și tragi niște concluzii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai un model de rezultate experimentale pentru domeniul tau? Adica sa iti faci o idee despre ce sa scrii. De exemplu la psihologie scrii la partea de rezultate ce test statistic a fost aplicat, tabelele rezultate in urma aplicarii testelor. Da-i mail coordonatorului. Te va indruma. Spune ce ai reusit sa faci de fapt, ce rezultate ai obtinut. Nu inteleg conceptul de,, site disponibil desktop".

| Osneros a răspuns:

Și experimentul care e?

| RainbowD a răspuns:

Salut. Cred că cel mai ușor ar fi să vorbești și cu profesorul tău îndrumător. El va știi cum să te ajute și ce sfaturi să îți dea. Mult succes! happy

| CataCatalin994 a răspuns:

Ce e aia un site disponibil desktop? Daca eu sunt web dev si nu stiu, ma indoiesc ca o sa stie vreunul din comisie la ce te referi