| Ionutionut123 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un sfat/program/aplicatie in care pot invata engleza! Bazele acestei limbi.
Funda!

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Duolingo. E un site, si mai poti invata din filme/seriale/jocuri. Eu asa am invatat. Ai mai putea face cursuri. Bafta!

| peperonies a răspuns:

World of warcraft

| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa faci niste cursuri de limba engleza, mai bine decat sa inveti dupa vreo aplicatie sau vreun program in care sunt sanse mari sa gasesti erori, buguri, etc.

Succes,

| TheFanta a răspuns:

Încearcă Duolingo, este și pe computer și pe telefon, și pe lângă toate acestea, este și în romană.