| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva, va rog, cu un discurs de cateva randuri pentru serbarea de sfarsit de an? (Grupa mijlocie) Serbarea este maine.

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Um... Regulamentul TPU actualizat cu privire la prelucrarea datelor personale (care a luat fiinta in data de 25 mai) a adus cu el si o restrictie de varsta si anume de minim 12 ani (unde si acolo s-au luat masuri drastice (unele de prevenire)).
Prin "grupa mijlocie" si modul in care o spui, deduc ca nu ai 12 ani, fapt ce incalca regulamentul TPU.
Esti rugata de regulament ca prin accesul la aceasta platforma, si datele inteoduse aici, sa ia stiita la aceaste activitati si un parinte.
Si referitor la problema ta: Nu consider ca este nevoie de un astfel de discurs, poate la grupa mare dar... de ce este necesara complicarea?
Iar daca tu intrebi internetul, unde mai este "semnatura ta", acele cuvinte ale tale?
Nu totul se rezolva pe internet, uneori mai este nevoie sa si gandim.

| CristinaRadovici a răspuns (pentru LPCTSTR):

Eu sunt educatoare, nu prescolar.
Aveam nevoie de cateva idei pe care sa le pun in completarea ideilor mele, nu cred ca este ceva gresit in asta.

| LPCTSTR a răspuns (pentru CristinaRadovici):

Ei bine este gresit pentru ca 1. Nimanui nu ii pasa si 2. Se pierde din "originalitate"(daca se poate spune ca ceva este original in zilele noastre).
Si totusi, nu consider ca am facut rau in a pomeni noile modificari ale regulamentului.
Daca tot sunteti educatoare, va propun sa informati prescolarii cu privire la noile modificari (plus ca modificarile aduse regulamentului TPU au fost aduse tuturor site-urilor ce prelucreaza date personale (lege noua) (din cauza conflictului Facebook)).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti educatoare si nu stii sa scrii un discurs de cateva randuri? laughing

| MadRabbiT a răspuns:

Something funny will be good. like... It was lovely to have you all like my college's but you can all fuch your self's and have a nice day muhahaha laughing)