| Brânzăăăă a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva? Am nevoie de rezumatul de la Nostalgia de Mircea Cartarescu. Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit pentru tine un link. cititoricelebri.ro/2010/05/13/tentatiile-fantasticului Sub coperta cartii gasesti un rezumat. Exista si alte referate care comenteaza separat unele povestiri din "Nostalgia", pe alte site-uri(pentru asta scrie pe google" cartarescu -nostalgia-rezumat" si le gasesti usor). Sper ca ti-am putut fi de folos.