| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste sfaturi(carti, clipuri orice)? Vreau să devin mai puternică emoțional și sa nu mai depind de nimeni. Sa nu mă mai afecteze eșecurile sau tradarile din partea prietenilor. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Nici o carte nu te va invata asta.

Ci doar alegerea ta personala poate rezolva asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îți recomand să vizionezi filmele"Dangerous Minds" și "The Final". Ca melodii îți recomand să asculți: 1. Pink - Perfect; 2. Christina Aguilera - Beautiful; 3. Jessie J - Who's Laughing Now; 4.Miley Cyrus - The Climb; 5. Sweetbox - Everything' Gona Be Alright; 6. Jamaica - Aye; 7. Whitney Houston - Step By Step. Cărți îți recomand să citești "Terapia prin râs" - de Lenny Ravich și "Viața mea aici și acum" - de Andre Moreau.