| zuzuke94 a întrebat:

Ma uit foarte mult la CSI si pe programul ID (Investigation Discovery), imi place foarte mult criminalistica... si as vrea sa citesc niste carti despre criminalistica... cazuri care au fost rezolvate, cum au fost rezolvate si alte chestii. stiti vreo carte de genul asta? mersi mult :*

Răspuns Câştigător
| mafioata_7621 a răspuns:

Poti citi romanele Agathei Cristie, deoarece ea estte considerata regina acestor romane politiste.Succes la citit:*

5 răspunsuri:
| bogdan1004 a răspuns:

Mihaela eu sunt criminalist fix la c.s.i in new york iti trebuie academai de politie la domeniu criminalisitca

| mihaelaqi a răspuns:

Poti sa faci ceva in genul asta... adica o cariera?

| mihaelaqi a răspuns:

Si cam ce cariera ai putea avea? ce facultate ar trebui sa urmezi ca sa ajungi astfel? criminalist?

| MoatZa a răspuns:

Omul de paiehappy
si mie-mi plac f mult cartile astea; x

| zuzuke94 explică:

Am 17 ani... sa termin liceul apoi faculatea si o sa-mi fac si o cariera happy