| Hemera a întrebat:

Mai este doar o saptamana intreaga pana incepe scoala,iar pentru mine asta inseamna ultimul an de liceu.
problema sta in felul urmator:
Imi plac urmatoarele lucruri (ordine aleatorie): noile tehnologii aparute-alea cu robotei, telefoane si orice sistem nu inseamna strict PC. Animalele si natura.Sa nu uit de geografie,romana si istorie.Mi-as petrece toata viata la fel de bine pe un varf de munte,intre carti sau untr-un laborator de cercetare.
Astfel am luat in calcul in special Facultatea de Agronomie,Mecanica sau chiar geografia, desi as prefera sa nu dau examen de admitere.Singura conditie directa e sa fie in Timisoara.
Din cele prezentate mai sus voi ce ati alege? Ma intereseaza si posibilatile de angajare, adica cat de usor iti gasesti de lucru si sa nu mori de foame (cum se intampla din pacate in domenii importante).Eu fiind la real orice sugestie e bine venita.Imi place sa ascult parerile oamenilor si daca nu le urmez la fel de mult cum imi place sa ii ajut pe toti daca s-ar putea.

Funda pentru cine da putin la o parte ceata din nur happy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic ca mecanica, se cauta mai mult decat celalate 2.

| SmallBrain a răspuns:

Faculatate de informatica s-au de medicina veterinara