| BoBoRooBo a întrebat:

Maine 13/12/2012 se face scoala in judetul timis?

Răspuns Câştigător
| AnnaAnnne a răspuns:

La voi in Timis a ins atat de mult incat nu se mai face scoala? Nu.i corect! La noi a nins atat de putin ieri si azi s.a topit si o parte mare de zapada banuiesc ca de asta intrebi daca se mai fac ore, nu?

7 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Din cate am citit eu zilele trecute pe net` cica nu se face dar mai bine ai suna-o pe diriginta ta ca sa fii sigur sau diriginte happy, sau directoratul scolii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deigurr! De ce nu!?

| Jee354 a răspuns:

Da,se face!

| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a răspuns:

Eu sunt din jud sibiu com cristian si la noi in curte este zapada pana la genunchi

| bogdan88 a răspuns:

Nu se face te rog funda

| cata99_6618 a răspuns:

Nu se face

| TomsaMarius a răspuns:

Dar in Suceava stie cineva daca se face scoala?