| Kodokuna a întrebat:

Maine este olimpiada la engleza si mi s-a spus ca trebuie sa vin cu buletinul, dar eu nu am buletin. Pot sa iau certificatul de nastere sau carnetul de note in schimb? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ThinkAgain a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa le iei pe amandoua de orice eventualitate...
dar te-as sfatui sa iei o COPIE a certificatului de nastere ca sa fii sigura ca nu se va intampla nimic rau daca o pierzi...

bafta la olpimpiada!
p.s: eu am maine olimpiada la biologilaughing

3 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Doar daca carnetul de note contine si poza ta, cuprinsa de stampila. Certificatul de nastere nu te ajuta la nimic pentru ca nu are poza. Am un prieten care s-a dus intr-un club cu certificatul de nastere si s-a facut de ras laughing

| Lur656i a răspuns:

Certificatul de nastere

| Mădulici a răspuns:

Asa am patit si eu cand eram mai mica si dna profesoara mi-a zis sa vin cu certificatul de nastere happy