| silvia3333 a întrebat:

Maine in judetul Calarasi se merge la scoala? sad

6 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Nu stiu in sate, dar in oras da se merge

| diamar a răspuns:

Cred ca cel mai bine,ar fi sa suni la inspectoratul de acolo, ci nu sa te iei dupa ceea ce spun utilizatorii TPU., neavand cum sa verifici. O seara frumoasa!

| romario97 a răspuns:

Nuuuuuuuu toata saptama
asteapta si o sa vezi daca am dreptate da-mi funda

| cosminpanait6 a răspuns:

Da

| felycia a răspuns:

Nu se merge in spun sigur dar ca sa fi mai sigura de raspuns poti merge sa te convingy dar numai daca ai masina si daca ai foloseste rotyle de iarna funda plzzhappy

| dangerous666 a răspuns:

Se merge in Calarasi si in Oltenita la scoala, cei din alte localitati nu vor ajunge din cauza drumurilor.