| 2handsUp a întrebat:

Maine incepe scoala. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Katalin12 a răspuns:

Vreau la scoala 5 zile sa imi revad colegii si dupa sa luam iar vacanta laughing

25 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Nu pot decat sa ma bucur. 3 saptamani de frecat menta este arhisuficient.

| pwp a răspuns:

Nu vreau...cand ma gandesc la tste si ascultariii...ce sa mai zic de trezitul dimineata!

| CristinasiVlad a răspuns:

Buna. Eu una ma bucur. Pentru ca vreau sa invat mai mult semestru 2, sa am note mai bune si rezultate mai mari. + ca vreau sa se termine si semestrul 2 repede ca sa dau examenele pentru liceu.si sa ma scap o data de acest gand [cu examenele ] si ma bucur de asemenea ca imi revad
" nebuni " de la scoala.
Succes!

| croissant a răspuns:

Da asa e. Maine incepem scoala. Parca as mai vrea inca o saptamana de vacanta dar asta e nu se poate. Bafta la scoala

| wintermee11 a răspuns:

De cand asteptam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu vreau la scoala, vreau sa stau acasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Trebuia să înceapă odată și odată. Nu?

| Forev3rAlone a răspuns:

Eu ma bucur intr-un fel.
Imi revad prietenii si totusi acolo am cele mai multe amintiri frumoase. happy

| JIJ a răspuns:

Este cam aiurea trebuia sa incepa cu o saptamana in urma, iar la vara sa avem vaanta cu o saptamana mai devreme, asa acum vacanca de vara incepe 22 sau cam asa ceva.

| Katoteshika a răspuns:

Ma bucur ca a inceput scoala dar nu-mi place ca voi avea de invatat si de facut tmecrying
desi tot dorm pana la 11 ca eu fac ore dupa-amiazawinkingwinking
bafta la scoala!
succes!

| teosbeos a răspuns:

Urasc ca s-a terminat vacanta ce urat. oricum in ultimele 2
zile m-am simtit ca la scoala, pentru ca mereu las temele pe ultima suta de metri si inca mai am 5 ex la mate si un portofoliu la isto. ce porcarie! si ce fraiera am fost ca-am lasat temele nefacute.

| stoica1 a răspuns:

Ar mai fi mers o saptamana. Funda?

| biscuiteletau a răspuns:

E okeithinking Adica sincer m-am plictisit sa stau toata ziua. Asa am un program mai bun. Desi scoala mna, ..Intr-un cuvant, e okei ba laughing.

| maly00 a răspuns:

Revine iadul pe pamant crying

| Andreas23 a răspuns:

Astep.....si nu astept.....totusi ma plictisesc acasa mi-e dor de colegi si de uni profesori.

| TumblrAddict a răspuns:

Pff vreau sa raman acasa laughing

| biutza1997 a răspuns:

Eu ma bucur ca incepe liceul imi e dor de colegi si de unii profesorii in vacanta cateodata e plictisitor mai bine e la liceu desi iei note mici cateodata. funda?

| Ciocolataa20 a răspuns:

Eu sincer astept scoala pentru ca dupa ce s-au terminat sarbatorile am inceput sa ma plictisesc happy

| danielutsaa a răspuns:

Hmm. Viata trebuie sa isi urmeze cursul firesc, e cv normal. e bine la scoala:d

| Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyy a răspuns:

Este Ok pentru ca acasa m-am plictisit. Vreau sa-mi vad colegii si profesorii. De abia astept! Bafta! Funda?

| Rakyy a răspuns:

Fratilor am o comunitate de mt2 ei bine... este cam goala si noi cautam server pentru al pune pe comunitate
Uitati http://mt2xtime.com acesta este forumu daca aveti legatura cu cineva care are un server si cauta comunitate trimitetil aici
Va multumesc http://mt2xtime.com
Respect dau fundita la un raspuns care chiar ma ajuta

| sorea a răspuns:

Astia ne dau vacanta doar ca sa ne faca sa simtim gustul libertatii inainte sa ne inchida din nou la scoala. E foarte crud. nu credeti?

| Low123 a răspuns:

E mai buna decat plictiseala happy

| SelenaXd97 a răspuns:

Nu vreau! acasa este perfect laughing

| ovidiulittleartist a răspuns:

Eu da dar, nu astept testele...