| Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyy a întrebat:

Maine incepe scoala! Ce parere aveti?

26 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu vreauuu...Mai era buna macar o saptamana!
Parerea ta care e?

| Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyy explică (pentru pwp):

Nici eu nu vreauu. Dar nu refuz inca o saptamana

| MyMindRules a răspuns:

Nu mai imi aminti si tu!
*Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

| Bitzy a răspuns:

Deprimant.Dar hei, pauze.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Daca nu as mai fi avut inca 1 pagina de scris la mate era ok dar asa e naspa'.

| venusdoom a răspuns:

Hmdeah... Explodez de bucurie:-l

| Chαяtreux a răspuns:

Trist sad

| GabiiHaș a răspuns:

S-o ia dra.cu rolling on the floor!
Vreau sa fie vara, sa port tenisi, sa fiu...LIBERA crying.
.
I hate school.
Dar tu smug? Ce parere ai smug?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau mai vreau o vacanta sau doua. Ori nelimitat.

| NemNUZ a răspuns:

E a 5-a oara cand mi se spune asta rolling on the floor

| BluishAngel a răspuns:

Nu pot descrie in cuvinte ce bine imi pare (sarcasm total).Pur si simplu nu vreau sa inceapa, cand imi amintesc de temele luuuuuungi si plictisitoare si de orele neintelese de nimeni la mate ma ia cu naspa tongue Dar tu?

| TheSmith a răspuns:

La scoala cu voi!

| Chronicles a răspuns:

Eu mă bucur că începe, prea multă plictiseală. Mă bucur că am să-mi revăd unii dintre colegi şi profesori.

| Iubareatzãã a răspuns:

Imi vine sã mã spânzur! X_x

| Pisicamop a răspuns:

Nuuuuuuuu de ce?crying

| stoica1 a răspuns:

Ar mai fi mers o saptamana

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Sincer chiar daca eu am prremiu intai nu o astept deloccolegi cu care mma inteleg bine n-am dar mai e ceva maine direct intru la olimpiada la mate si doamna ne-a dat mie si a inca doi copi un baiat tare destept dar cam rotunjor si o fata cu ochi si buzele de chinez (eu cu ea exact la acelasi nivel) ne-a dat 13 pagini de mate pot sa fac cat vreau dar mie mai lene acum ca am pirdut caietu si e nasdpa ca trebuie sa fac repede 4 -5 pagini din nou p.s sunt in clasa a 5 a a

| deya100 a răspuns:

Pai intr-un fel ma bucur ca imi revad colegii, dar pe de o alta parte nu ma bucura temele si luuungile ore cateodata plictisitoare! happy

| Xoniaa a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa ne mai deie o saptamana in curand rolling on the floor Plictisita fara chef iarasi teste, ascultari, teme, simulari mai incolo cel putin pentru mine big grin, teze, sculatu dimineata, drumu plictisitor pana la scoala.x_x

| shinestar03 a răspuns:

Nu vreaaau scoaaalaaa x_X!
E grea...puppy dog eyes

| Ciocolataa20 a răspuns:

Dupa sarbatori m-am plictisit ....deci astept scoala!

| CiucaDenis a răspuns:

Te inteleg, si eu sunt plictisit, din nou aceeasi rutina zilnica! phhhhhhhh

| sweetgirl13 a răspuns:

Nu-mi mai aminti k o sa am cosmaruri noaptea! glumeam, nu prea vreau sa inceapa dar asta e...

| Stefykitty a răspuns:

Nasol. Nu mă voi mai culca la 12 şi nu mă voi mai trezi la 11. În schimb nu mă voi mai plictisi şi voi învăţa lucruri noi şi folositoare. big grin

| xJokeRx a răspuns:

Imi bag **** in ea

| Andreiutza99 a răspuns:

Imi vine sa-i dau foc! Numai demoni si draci pe acolo! si mortaciuni laughing