| icsuleasca a întrebat:

Master in domeniul Comunicarii si Relatiilor publice: la SNSPA sau la Universitatea din Bucuresti?
Cu argumente.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Cel mai important argument este de departe prestigiul. Pe baza lui vei fi angajata mai tarziu. Competenta ta profesionala va depinde mult mai mult de tine, de pasiunea si efortul tau decat de facultatea pe care o faci. Ai vazut-o pe ministresa aia a lui Ponta ce penibila a iesit de la Harvard sau de unde pretindea ea ca a studiat.
Deci: Universitatea Bucuresti, chiar daca are pata doctoratului fraudulos al lui Ponta pe obraz.