| skrillfan98 a întrebat:

Mate-info intensiv info/bilingv engleza? Care profil sa aleg? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| elysi a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci mai departe... Daca vrei sa fii IT-ist alege intensiv info, daca nu, alege engleza pentru ca iti trebuie in orice alt domeniu.

4 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Nu putem decide noi pentru tine, pana la urma e alegerea ta, doar nu poti face ceva ce nu iti place. Succes, si nu uita, alege ce crezi tu.

| zurick a răspuns:

Du-te la ce-ti place mai mult!

| Ibrahimovic a răspuns:

La ce esti mai bun si la ce iti place mai mult acolo du-te!

| justme01 a răspuns:

La ce te pricepi mai bine, info sau engleza si care iti place? Eu zic sa alegi ceea ce iti place si vrei sa urmezi mai departe.Cu mate-info ai mai multe oportunitati pentru ca te pregatesti la acelasi nivel la toate maeriile si daca vrei sa inveti ai de unde alege pe cand bilingv-ul se bazeaza pe engleza(in special), romana, istorie...Acum depinde asa cum ti-am zis ce iti place tie. Sper sa faci alegerea cea mai buna pentru tine.Bafta!