| diiiiiiiana a întrebat:

Mate/Info sau Stiinte ale naturii? argumentati va rog puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Licurici_2266 a răspuns:

La mate-info e supergreu. Se iau note mici si risti sa ai medie mica la sfarsitul liceului. E multa matematica, multa informatica si de la an la an te aglomereaza din ce in ce mau mult. La stiinte ale naturii e mai liber putin, mai ai si viata sociala cat de cat. Si la bac e mai usor ca grad de dificultate iar media o sa fie mai marehappy

2 răspunsuri:
| anadark84 a răspuns:

La mate-info vei face foarte multa matematica si informatica, iar la stiintele naturii biologie, chimie, etc. E mai greu la mate-info daca nu ai afinitati pentru domeniu. happy

| diiiiiiiana explică:

Mersi mult :*!