| DANI11XXX a întrebat:

Matusa iubitei mele a fost casatorita cu unchiul tatalui meu, avem vreun grad de rudenie de orice fel? multumesc

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu sunteti rude. Sunteti doar rude prin alianta si asta nu conteaza nici in domeniul cosanguitatii nici in fata legii.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunteti rude deloc!

| siriusblack98 a răspuns:

Nu,nu aveti nici un grad de rudenie care sa conteze in fata bisericii sau sa legii.

| JackR a răspuns:

Sunteti cuscrii de cumetrii vitregi de gradul 3. Nashpa, trebuie sa va despartiti!

| DANI11XXX explică (pentru JackR):

Nu sti ce e aia cuscrii si cumetrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, acum verisoara ta este sora cu unchiul al carui nepot este matusa surorii fratelui nepotilor mamei tale.

Răspuns utilizator avertizat