| theomegamale a întrebat:

Merita facultatea de Mecatronică si Robotica din Cluj?

Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

Baga.e de viitor

| theomegamale explică (pentru dinaprilie):

Pai poti si tu sa imi explici de ce este de viitor, te rog? Multumesc!

| dinaprilie a răspuns (pentru theomegamale):

Are you serious? Priveste pe geam si ai sa vezi robotica in toata splendoarea ei.

| theomegamale explică (pentru dinaprilie):

Okay, mersi

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde pentru cine.

| theomegamale explică (pentru darrio2007):

Pentru un elev care a reusit sa invete matematica de a 12a in cateva luni si sa faca la perfectie subiecte de bac. Totusi, ai putea, te rog, sa argumentezi putin? Multumesc!

| darrio2007 a răspuns (pentru theomegamale):

Deci,merită.

| Lukasssz a răspuns:

Da

| theomegamale explică (pentru Lukasssz):

Te rog sa imi spui si de ce crezi ca merita. Multumesc!

Răspuns utilizator avertizat
| Gigibaros77 a răspuns:

Daca te duce capu da...

| theomegamale explică (pentru Gigibaros77):

De dus, ma duce. Poti sa imi explici ce vrei sa spui prin asta? Adic eu te-as ruga sa justifici de ce crezi ca ar merita? Nu are rost sa iti cer opinia si despre faptul ca ar trebui sa ma duca si capul pentru ca sunt total de acord cu tine. Multumesc!