| Bogdanmanolachi a întrebat:

Merita sa ma duc la facultatea de matematica din Iași de la Cuza? E grea?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cum te impaci cu ea, e un viitor bun pentru ca matematicienii se gasesc mai greu & se cauta in multe domenii calculatoare cu 4 membre mobile

| T0T a răspuns:

Calule, mănânci ovăz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice facultate de la Universitatea Spiru Haret este ușoară.

| NuCitescNotificari a răspuns:

Nu conteaza daca e grea. Daca iti place ceva, de exemplu limba chineza, poti invata si limba chineza happy

| InvatamProgramare a răspuns:

Cred ca pui intrebarile gresite.
1. Iti place matematica, te descurci? Daca da, go for it!
2. Ce vei face dupa ce vei termina aceasta facultate? Ce fac acum cei care au terminat aceasta facultate in ultimii 2-3 ani? Ti-ar placea sa faci acest lucru?