| AvalohAlyn a întrebat:

Merita sa te faci asistent medical sau asistent de farmacie? Adica sa faci o scoala postliceala sanitara?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Da merită în condiţiile în care doreşti să rămâi toată viaţa asistent medical. Pentru farmacie trebuie să faci facultatea de farmacie.
Cei care doresc să se facă asistenţi medicali ştiu că le va fi greu la început dar încetul cu încetul lcucrurile se vor aşeza.
Un medic trebuei să înveţe continuu şi să aibă şi şansă pentru a lucra şi timp la dispoziţie.

5 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Daca asta te pasioneaza, da, merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita daca asta vrei sa faci si asta iti place.

asta cu "castigatul bine" nu o cred. cunosc o asistenta, are minimul pe economie

| DumnezeuTatal a răspuns:

Deloc, o sa mori de foame, cel mult cate o ciocolata din cand in cand.

| TheWomanCat a răspuns:

Asistent medical.Din ceea ce stiu se castiga mai bine.

| R20 a răspuns:

AMF nu merită! Cred ca mai bine faci AMG!