| Diana2356 a întrebat:

Mi-a zis o prietena ca la scoala vor merge doar clasele a 8 a si a 12 a. Oare asa va fi?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prietena ta lucreaza la guvern?

| JicaContra a răspuns (pentru suntserios):

E ghicitoare clarvazatoare, guvernantii inca nu s-au decis dar ea deja stie

| Diana2356 explică (pentru suntserios):

Nu lucreaza. a citit pe internet

| sierra1 a răspuns:

Mai degrabă 1-4!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil.

| AureliusTPU a răspuns:

Da,pentru ca astia de-a dea 8-a au ceva cu examenul si a 12-a au cu bacul.Am auzit si eu ca asa va vi dar eu stau chill.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Cu siguranță nu o să fie așa.

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Din cate s-au zis pana acum la Tv, clasele 1-4, a 8-a si a 12-a o sa se prezinte fizic la cursuri, iar restul claselor o sa continue sa faca orele online. Dar inca nu se stie, mai este o luna si ceva pana incepe scoala, cine stie ce o mai fi pana atunci, speram sa se amelioreze situatia.

| Ellie2emma a răspuns:

Nu. La școala vor merge toți copii, dar acum depinde de zona in care te afli. Dacă te afli intr-o zona verde adică cu mai putine cazuri vei merge la școala. doar ca nu cred ca veți face toate materiile care se făceau pana acum. Veți face doar materiile importante.

| Diana2356 explică (pentru Ellie2emma):

Sunt din Gorj. nu stiu ce zona e

| Ellie2emma a răspuns (pentru Diana2356):

Dacă nu sunt multe cazuri sau nu cresc pana începe școala. vei putea mergea la școala indiferent ca ești clasa întâi sau a 9 a

| Diana2356 explică (pentru Ellie2emma):

Ok si sunt clasa 8 a