| zxrazvanxz a întrebat:

Mi se poate anula lucrarea daca la evaluarea nationala am scris fiindca iar cand am indoit pagina scrisul se ducea pe partea cealalta asa ca am taiat si am scris iar, mai mic, inaintea cuvantului?

Răspuns Câştigător
| Pandicornita a răspuns:

Nu se anuleaza. Eu am avut extrem de multe taieturi la en cand am dat-o si si la simulari. In gerenal, la simulari sunt mai exigenti cu chestiile de genul, dar sincer asa ceva nu poate fi considerat un semn.

Funda?

1 răspuns:
| aloaloevera a răspuns:

Nu se anuleaza. Eu am avut extrem de multe taieturi la en cand am dat-o si si la simulari. In gerenal, la simulari sunt mai exigenti cu chestiile de genul, dar sincer asa ceva nu poate fi considerat un semn.