| Ist a întrebat:

Miercuri am dat en la matematica, si am scris 7 pagini..problema e ca dupa ce am scris 4 pg, am primit un alt set de foi cu 4 pg unde trebuia sa-mi scriu numele etc.dar pe celălalt set, nu mi-au pus ștampila si le-am intrebat pe asistentele de acolo daca pe a doua trebuie stampila, au zis ca nu, dar la romana mi-au pus pe ambele luni...
Sunt sanse mari sa nu imi ia in considerare a doua parte? Era fix geometria unde am facut cel mai bine. Pierd 2 puncte

3 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Nu ai semnat la sfârșit pentru câte pagini ai scris?

| Ist explică (pentru anamariarot):

Ba da...

| anamariarot a răspuns (pentru Ist):

Atunci nu îți face griji