| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Niste c***e din clasa mea își bat joc de mine adică fac mișto de mine

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce motive au?

| Anonim0204 a răspuns:

Buna! Ma numesc Dark*, eu te voi ajuta cu problema ta:
Ignora-le.

| MentalDisorder2 a răspuns:

Ignora-le.
Nu ai ce sa faci, exista si oameni d-astia pe lume, decat sa te cobori la nivelul lor si sa iti bati si tu joc de ele...n-are rost.
Fa ce vrei tu ca oricum lumea te va judeca, indiferent de ce alegeri faci.

| Ap_Gabriel_2001 a răspuns:

Solutia la problema asta e simpla: faci rost de niste maxime, le inveti si le spui cand nu se asteapta.

| AnaMariaaa13 a răspuns:

Gandeste-te ca poate e si din motivul ca tu le jignesti, cum ai facut si acum. Nu te acuz, dar gandeste-te ce motive ar avea, daca nu, poti vorbi cu parintii/dirigintele pentru a rezolva problema.

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru AnaMariaaa13):

Nu le-am jignit am stat in banca mea. așa au fost crescute, să i jignească pe alții... Fostele mele colege de la gimnaziu nu se compara cu astea din clasa mea. la liceu.
Figuri fițe manele fond de ten botic... Etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ubhgyfytddtfhfgdf):

Depinde mult si de cum te comporti daca vrei sa te integrezi la liceu, mai ales daca esti clasa a-9-a. Sunt sigur ca le-ai dat anumite motive sa faca misto de tine, oricum, pentru cum le-ai jignit mai sus ai demonstrat ca te-ai coborat si tu la nivelul lor si nu esti deloc civilizat. Cum anume isi bat joc de tine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://www.tpu.ro/......i-la-mine/

Din intrebarea asta, dupa ce am realizat ca esti a-10-a, imi dau seama ca au motive. Nu stiu daca este adevarat sau nu, dar asta ii da motive oricui sa rada de tine, nu stiu ce a fost in mintea acelui profesor incat a indraznit sa te umileasca in fata clasei...foarte urat din partea lui. Acum, totusi..incearca sa le ignori, nu ai prea multe de facut, schimba-ti atitudinea, fa-ti mai multi prietene, alte solutii n-ai.

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru anonim_4396):

De fapt nu e vina niciunui profesor. dar o sa i spun lui dirigu

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru anonim_4396):

Sunt a 11 oricum mulțumesc tuturor...

| anonim_4396 a răspuns (pentru ubhgyfytddtfhfgdf):

Dupa ce am recitit, am vazut ca esti in clasa a-11a. Frate, daca la 18 ani nu esti in stare sa iti rezolvi problemele, eu cred ca e la tine problema, sincer...cum sa-i spui dirigintelui ca niste fete te iau la misto?laughing Intelegeam daca erai prin clasa a-2-a, ar trebui sa realizezi ca totusi ai o varsta, viata nu e usoara, dupa ce termini liceul ce vei face? Cui ii spui daca se face misto de tine?

Apropo, nu cred ca o sa aiba efect.

| ubhgyfytddtfhfgdf explică (pentru anonim_4396):

Aaa daa. îmi amintesc era profesoară mea de engleză în clasa 10. dar asta nu are nicio legătura. are un copil de crescut. bine ca am scăpat de ea. nu o suportam deloc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ubhgyfytddtfhfgdf):

Nu vad ce sens are raspunsul asta, cred ca am vorbit singur.

| Naste_Cosmin_1992 a răspuns:

Pai cati ani ai ma frate?

| darkangel9521 a răspuns:

Atata timp cat le tratezi cu indiferenta nu o sa isi mai bata joc de tine. este cel mai bun medicament. arata-le ca nu iti pasa.