| paduqiu a întrebat:

Nota de la testarea nationala (VI) se pune in catalog? Sau ajuta cu ceva pe viitor aceasta nota?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nota se trece in catalog numai la solicitarea elevului.
Ajuta pe elev si scoala sa constate cat este de pregatit si pe ceea ce ar trebui sa insiste pentru rezultate mai bune la respectiva materie.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu se pune, nu ajută dar ca idee, poți lua zece?

| paduqiu explică (pentru sierra1):

Stiu ca nu pot lua zece deoarece nu m-am pregatit indeajuns de a lua zece. Nu prea am luat in serios acest lucru, probabil o sa regret mai tarziu aceasta alegere happy

| sierra1 a răspuns (pentru paduqiu):

Mai ai timp

| isemilia a răspuns:

Doar daca elevul si parintii sai doresc acest lucru. Te ajuta atat pe tine cat si pe profesori sa realizati la ce nivel esti.