| SingleForOne a întrebat:

Nu mă pot decide între specializările de contabilitate, finanțe, cibernetica - statistica -informațională, și economie și afaceri internaționale.

Mă poate ajuta cineva cu câteva sfaturi?

1 răspuns:
| Zuzu1991 a răspuns:

Nu ma pot decide intre taran la sapa, programator, IT admin Linux, inginer petrolier, neurochirurg, ajutor de bagator in seama sau cum se numeste in ziua de azi... influencer
cam asta spui si tu... (adica meserii doar cu legaturi vagi una cu alta)

iti trebuie consiliere (nu mai stiu cum se numeste) adica cineva care sa iti ia un interviu si sa stie ce sa te intrebe ca sa isi dea seama ce e mai potrivit pentru tine
altfel, aici poate iti detaliaza cineva fiecare meserie, si atat