| AlabalaAnonim a întrebat:

Nu stie cineva unde pot gasi cartile Harry Potter (toate) in Limba Romana in Timisoara...
Am fost la librarie Mihai Eminescu ( in centru langa KFC) dar acolo au doar in limba engleza se pare si nu primesc in Romana. Stie careva unde gasesc sa le cumpar in limba romana?

4 răspunsuri:
| aligru a răspuns:

Incearca sa cauti cartea online! Nu mai dai banuti pe ea dar o savurezi totusi!

| AlabalaAnonim explică (pentru aligru):

Am incercat online dar pur si simplu nu este acelasi feeling.

As prefera sa cumpar toata colectia de 7 carti!

| aligru a răspuns:

Atunci incearca sa le cumperi online. Nu cred ca ai ce sa pierzi! Sunt multe librabrii online serioase! Poti sa intrebi aici care sunt! tongue

| KarGo07 a răspuns:

Http://www.scribd.com/alexandru_kutukcu Aici Poti Citi Gratis In LImba Romana Cartille Harry Potter