| SucDăMere a întrebat:

Nu stiu in ce categorie sa postez întrebarea dar suna in felul urmator

Ce lucruri poti face pentru a-ti dezvolta si creste încrederea în sine, puteti da si exemple de cai prin care poti antrena asta.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| DecstarIsBackAgainMtfk a răspuns:

Eu am facut asta prin sport de performanta, sport de contact mai exact. Daca esti fata sau baiat nu mai conteaza, vei face parte dintr-un colectiv si vei fi disciplinat/a. Iti recomand karate daca esti fata. Cunosc cazuri in care sportul a ajutat in astfel de situatii.
Daca iti e prea greu iti voi da un raspuns simplu pe care de luat in calcul: ignorance is bliss

3 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

Citind carti de dezvoltare personala/psihologica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bei 50 maxim 200 de tarie si dai peste nas si la urs

| GabiIancu2001 a răspuns:

Cum s-a zis si mai jos, prin sport parerea mea.