| anonim_4396 a întrebat:

Nu zice nimeni ceva despre greva profesorilor?
De bine? Sau de rău?

Răspuns Câştigător
| AmandinaDragan a răspuns:

Greva este justificata. Scoala scoate idioti cu diplome pentru ca in sistem sunt alti idioti cu diplome de licenta.
Trebuie facuta curatenie si pentru asta este nevoie de salarii bune astfel incat sa se atraga oameni valorosi nu toti prostii.
Si trebuie si ceva masuri care sa incheie seria de violente in scoli.
Se reinfiinteaza scolile de corectie pentru elevii cu apucaturi de jungla.

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Au mai fost intrebari pe aici, unde lumea si-a exprimat punctul de vedere.

| anonimg a răspuns:

În mod normal, salariul minim pe economie în România ar trebui să fie la ora actuală o mie de euro.
Nu mai zic că eu sunt adeptul salariilor egale în rândurile celor ce muncesc.

| carevaescu a răspuns:

Tu ce crezi?

| newaccountbye a răspuns:

Clar are părți rele, pentru ca noi, elevii din anii terminali, suferim.

| teclado a răspuns:

Eu urăsc profesorii de matematică inutilă și abstractă