| andreiutzuandrei_8739 a întrebat:

Oamenii sunt ori cutite de otel ori de tinichea (spuneti-mi parerea voastra big grin

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Unii doar cutite de otel, altii doar de tinichea; cei mai multi si de una si de alta.

| mihaibrasov a răspuns:

Oamenii - cutite? Nu vad legatura si daca ma straduiesc si sa stii ca ma pasiona candva filosofia.

Răspuns utilizator avertizat
| Libelle a răspuns:

Sunt de plastic
taie... dar il poti arde oricand

| zuzumic a răspuns:

Tinichele lustruite

| bendis92 a răspuns:

Depinde in fata cui, in fata timpului toti suntem cutite de tinichea, dar fata de alti oameni putem fi cutite de otelwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt brici.de inox.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti diferentia oamenii doar dupa doua criterii, dar cum otelul este superior cu mult tinichelei, presupun ca este vorba despre oamenii cu reusite si cei de rand.