| GCMCAnna a întrebat:

Oare știe cineva cam în ce perioada are loc proba medicala la admiterea în colegiile militare? Și oare contează greutatea... adică se face un raport între înălțime și greutatea sau ceva de genul?

1 răspuns:
| MotoBlitz a răspuns:

Proba medicală se da prima dată înainte de celelate probe, trebuie să te interesezi la cel mai apropiat centru de recrutare informare pentru o dată exactă. Și nu, nu contează nici greutatea și nici înălțimea, atâta timp cât treci proba sportivă nu ai treabă. Numai bine!