| Monyyyyy a întrebat:

Oare unde as putea gasi:o cerere de sponsorizare pentru o activitate desfasurata de voi in cadrul scolii

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca esti in stare sa desfasori o activitate ce merita a fi sponsorizat, atunci cere ajutorul dirigintei sau a profesorului de romana, sa te invete: cum sa formulezi o cerere (de sponsorizare), pentru a avea si un rezultat pozitiv.

Mentionez ca, sponsorizari se pot da de catre firme DOAR unor persoane majore, prin institutii non-profit.

| Catrice a răspuns:

Oare nu ai putea-o face?

| OaiProstEsti a răspuns:

Hm nu stiu si eu ma intreb acelasi lucru