| anonim_4396 a întrebat:

Ok deci am înțeles azi ca s au afisat olimpiadele, pe 5 mai este faza pe școală sau cea națională ca n am înțeles

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La faza nationala o sa ajungi, numai daca iei nota foarte mare la cea "pe scoala", asadar mai este timp sa se anunte cand va fi programata aceea.

| ofataoarecareee a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar când e faza pe școală

| Nirvanaaa a răspuns (pentru ofataoarecareee):

Asta știe doar școala, nu are de unde sa știe Jassmina.
Fiecare școala își decide datele și ele sunt știute doar de cadrele didactice și elevii școlii. Vorbește cu secretariat, direcțiune, diriginte sau profesor și întreabă.

| Violleta2022 a răspuns (pentru ofataoarecareee):

Cand te va anunta profesorul de la materia respectiva.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Asa tarziu numai faza nationala poate fi.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nationala. Eu naționalele le aveam mereu în primavara. În aprilie-mai.

| Aditu94 a răspuns:

Intra pe siteul scolii ori pe siyeul ministerului de educatie si vezi acolo.

| ofataoarecareee a răspuns (pentru Aditu94):

Pai nu e scris

| Aditu94 a răspuns (pentru ofataoarecareee):

Asteapta, e abia luna ianuarie..mai dureaza

| stefan339 a răspuns:

Este faza internationala