| Roxylove15 a întrebat:

Ok... Imi dati cateva idei care m-ar putea ajuta sa fiu sefa clasei? Nu am mai fost pana acum asa ca cei care au mai fost, ce trebuie sa zici ca sai determini pe colegi sa te voteze?

Răspuns Câştigător
| Raducu1 a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa fii tu insuti, doar asa vei putea afla daca CHIAR meriti sa fii sefa clasei, si daca meriti poate chiar vei deveni sefa clasei.

3 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Sincer eu ma rog de colegi sa nu ma voteze! laughing Sunt o gramada de responsabilitati, si nu castigi nimic din asta straight face.Eu chiar nu as vrea sa fiu.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Mai bine nu fii, pentru ca sunt prea multe responsabilitati si dupa o sa cedezi iar dupa colegii o sa te creada un-cool

| GregHouse a răspuns:

Nu stiu cati ani ai. Eu am 16, sunt in clasa a 10a. Am fost seful clasei prin generala. Crede-ma, nu e ok. Tu esti responsabil daca se intampla ceva. Se strica o jaluzea, clanta de la usa sau se bat 2 colegi, tu raspunzi, chiar daca stai doar in banca si n-ai nicio vina. Se mai fac sedinte cu sefii clasei - pierdere de timp si nimic nou. Plus ca trebuie sa ai o anumita prestanta in fata colegilor, si lor nu le va placea ca cineva de varsta lor sa-i conduca. Asta nu e ok, se vor indeparta de tine. Ramai asa cum esti happy