| Vernusio a întrebat:

Orele de scoala din zilele libere de luni si marti si plus alea de la inceputul lunii cand era ger si viscol, se recupereaza? Cum si cand? Adica o sa fim nevoiti sa venim sambata si dumnica la scoala? Sau nu se mai recupereaza?

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Ziua de luni se va recupera, teoretic, ultima sambata a lunii, eu asa am auzit.
Pentru zilele libere date din cauza gerului, recuperarea se va face pe parcursul semestrului urmator, din mers. Nu e nimic oficial. Eu iti spun ce a ajuns la urechile mele.

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Inca nu s-a definitivat, dar din cate stiu o sa facem sambata care vine orele de luni. Celelalte zile pierdute din cauza gerului nu stiu daca se recupereaza

| Mejdej a răspuns:

NU stai linistit nu o sa te cheme sambata si duminica probabil poate ve-ti merge inca 2 zile inainte sa luati vacanta de vara, dar putin probabil pentru ca nu or amanat ca or vrut ei, nu faceau fata calorifere de la scoala.

| AlexaMoltez a răspuns:

Pai eu stiu ca zilele in care nu se fac ore din cauza viscolului sau idk ceva se repeta la vara adica ceva zile in plus nu te asigur dau eu asa am auzit