| anonim_4396 a întrebat:

Parintii vostrii stau/au stat dezbracati pe langa voi? ii vedeti/i-ati vazut vreodata asa? voi intre frati sau surori stati dezbracati fara probleme? daca da pana la ce varsta ati facut-o sau inca o faceti? ce parere aveti de nuditatea in familie?

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da, normal, facem orgii incestuase in fiecare seara

| corbulalbrosu a răspuns:

Toti cei care ti-au raspuns fac parte dintre asa numitii cetateni cu morala sanatoasa. Nici unul dintre ei nu a fost vreodata pe o plaja mixta adica unde accesul este admis impreuna cu copii. Pentru oamenii cu o anumita educatie si cu convingeri libertine nuditatea este considerata ca fiind un lucru absolut normal, nicidecum imoral sau rusinos.

| dannyel86 a răspuns:

Intre cupluri sau intre persoane de acelasi sex, (frati, surori, chiar buni prieteni) nu se manifesta aceasta pudoare, tocmai datorita varstei sau a legaturilor dintre ei.
In relatia parinti-copii, pastrarea intimitatii e si o dovada de respect. Chiar daca sunt si maturi care nu tin cont de acest lucru, si fac baie, pana la o anumita varsta, cu copiii lor (tata-baiat, mama-fiica).
Depinde cat sunt de deschisi parintii fata de copii. Dar, de la o anumita varsta, fiecare are nevoie de intimitate. happy

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu.

| Pool77 a răspuns:

Nu. Avem intimitate.