| LysaLysa a întrebat:

Pe cat se va lua vacanta de Paste si pe cat se va termina anul acesta?

Dar cea de vara pe cat incepe si pe cat se termina?

Funda!

3 răspunsuri:
| obsesion15 a răspuns:

Din 16 aprilie si pana in 25 aprilie 2011 elevii vor fi in vacanta de primavara(de paste), cursurile semestrului al doilea urmand sa fie reluate in 26 aprilie.
Semestrul al doilea se va incheia in 17 iunie.
Si anul viitor scolar va incepe pe 12 septembrie.

| Sonnia a răspuns:

De pe 15 aprilie pana pe 25 e vacanta de Paste. In 18 iunie luam vacanta de vara, care se va termina pe 11 septembrie.

| callmebeautiful a răspuns:

Vacanta de paste o luam pe 16 aprilie; se termina pe 25. Scoala se termina pe 17 iunie sau pe 10 iunie(daca esti in clasa a8a); nu stiu pe cat se termina si eu vreau sa aflu.