| Ramonne a întrebat:

Pe ce site s-au afisat rezultatele la evaluarea nationala 2013?

Răspuns Câştigător
| AndreeeaDaniela a răspuns:

Se afiseaza pe edu.ro miercuri, pe 3 iulie.
Momentan nu sunt afisate pe niciun site.

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Unele dintre Inspectoratele scolare judetene au postat pe site-ul lor aceste rezultate --- altele, nu le-au postat. Cauta in site-ul Inspectoratului scolar din judetul tau --- poate ai noroc!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.realitatea.net/......14536.html
Pa, pa.

| deeadeea111 a răspuns:

Rezultatele nu s-au afisat inca pe edu.ro din cate am vazut eu, insa anul trecut s-au afisat ceva mai repede pe siteul inspectoratului

| SCG8 a răspuns:

Nu s-au afisat inca rezultatele online pe 4 iulie se vor afisa