| AfRodiTa_4919 a întrebat:

PE CINE AI LUA?

Conduci automobilul tau Sport, de 2 locuri, intr-o noapte cu o furtuna teribila.
Treci pe langa o statie de autobuz, unde se afla 3 persoane asteptand:
1. O batrana bolnava pe moarte
2. Un vechi prieten, care, odata, ti-a salvat viata
3. Femeia visurilor tale, sau barbatul ideal.
Pe cine ai lua in automobilul tau, tinand cont ca nu ai decat un singur loc, doar pentru un pasager?

Răspuns Câştigător
| seby8873 a răspuns:

Ias da cheile de la masina prietenului meu sa o duca pe batrana la spital iar eu as ramane in ploaie cu femeia measmugsmug

11 răspunsuri:
| emilia a răspuns:

Un vechi prieten, care, odata mi-a salvat viata.

Funda?

U ce ai face?

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Daca ziceai "barbatul pe care il iubesc", il luam pe el. Cum nu cred in Fat Frumos si nu fantasmez la barbati ideali, aleg prietenul care odata mi-a salvat viata.

| dot a răspuns:

Cel mai tare raspuns sebyyyyyyyyy rolling on the floor)))))))))

| deutza a răspuns:

In primul rand eu as lua batrana as duce-o la spital, apoi m-as intoarce dupa prietenul meu cel mai bun l-aas lasa pe el la volan si eu as sta in bratele barbatului idealtongue

| Lorє๔คnค a răspuns:

Pe batrana bolnava pe moarte, pe care as duce-o acasa, deoarece este mai bine sa faci o fapta buna cuiva care chiar are nevoie de tine, decat sa nu ajuti aceea persoana si sa te ''distrezi''tu.(Eu asa as face, pentru ca asa sunt invatata de mica, inclusiv ca m-as simti vinovata ca nu am putut ajuta.)Sper c-am raspuns bine!:d

| Al3xXXxx a răspuns:

Oh, ce bine ca am masina cu 4 locuri.

| koshmarul a răspuns:

Femeia langa mine si prietenul cu batrana in portbagaj

| IamIce a răspuns:

Pe batrana si pe prietenul meu
Femei gasesti la orice colt de strada
E bine sa fii politicos
Si nu cred ca se potriveste un prieten de al tau cu femeia visurilor tale
al flirta si el cu ea
Asa e baba cu prietenul tau
slabe sanse ca sa se dea prietenul tau de la baba
cu baba nu prea vorbesti asa ca
iei prietenul si nu te plictisesti pe drum

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Aș lua un vechi prieten care odată mi-a salvat viața, deoarece bătrâna bolnavă dacă este pe moarte va muri, cât despre bărbatul ideal...nu ai cum să-ți dai seama că este ideal doar văzându-l.

| djacido a răspuns:

2. Un vechi prieten, care, odata, ti-a salvat viata--> Prietenii sunt cei mai importanti.
Pe restul ii bag in portbagaj.

| Mikaaa a răspuns:

Pai daca batrana e pe moarte de ce sa o mai iau, un prieten vechi poate numai ca oadat si odat ma poate trada iar barbati gasestipe toate drumurile deci in concluzie pe nimeni