| anonim_4396 a întrebat:

Pentru a afla rezultatele de la evaluarea nationala ar fi de preferat sa ma duc la scoala sa aflu sau sa ma uit pe site-ul edu? Ar putea ca acesta sa aiba erori?

2 răspunsuri:
| Anon31241212 a răspuns:

Va merge foarte greu. Eu jumate de ora am stat sa se afiseze. Am mers la scoala si am vazut acolo concret. Si daca vrei sa depui contestatie e mai indicat sa mergi la scoala.

| Ch0co a răspuns:

Probabil site-ul o sa mearga greu in prima jumatate de ora, dar eu as sta acasa, macar stiu ca daca am luat o nota proasta nu poate sa rada toata clasa de mine.