| RAY a întrebat:

Pentru cei care au citit cartea-Călătorie spre centrul Pământului scrisa de jules verne, v-ati dori sa calatoriti? cam cum va imaginati o asemenea calatorie?

5 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Am auzit de cartea asta dar cand eram mic ma uitam pe Minimax la asta https://ro.wikipedia.org/......Willy_Fogg cred ca s-a inspirat din aceea carte cand l-au facut.

| christine99 a răspuns:

Este un film despre cartea asta facut in 2008, e super aventura, recomand.

| RAY explică (pentru christine99):

Nu asta ma intere

| Alex704 a răspuns:

Cartea se numeste de fapt "O calatorie spre centrul Pamantului". Poate ar trebui sa o (re)citesti tu inainte sa ne intrebi pe noi daca am vrea sa facem o astfel de calatorie.

| RAY explică (pentru Alex704):

Alex te manca grav vad