| Anonim1447799 a întrebat:

Pentru cei care fac online, va merge microfonul?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate l ai inchis tu, reinstaleaza zoom ca de multe ori da eroare la conexiune intrerupînd u se sunet, microfon imagine, probleme tehnice "măi dragă" cum ar zice fostul presedinte nea Nelu iliesculaughing

| johnnny123 a răspuns:

Tu pui întrebarea asta la mișto, sau crezi că există o problemă globală care afectează toate microfoanele din lume?

Este ca și cum ai întreba "Vouă v-a functionat astăzi cheia de la intrare?"

| Anonim1447799 explică (pentru johnnny123):

Nu e la misto, am văzut pe insta ca nu merge microfonul multor persoane. De ce te bagi in seama aiurea?

| johnnny123 a răspuns (pentru Anonim1447799):

Ok, poate că un geniu malefic a atacat astăzi toate platformele video din lume și a ars toate microfoanele conectate la internet.

| Anonim1447799 explică (pentru johnnny123):

Nu înțelegi despre ce e vorba, mulțumesc de răspunswinking

| johnnny123 a răspuns (pentru Anonim1447799):

Corectează-mă dacă greșesc:

Ai întrebat niște oameni la întâmplare daca "lor le merge microfonul". Acești oameni folosesc diferite platforme de video-conferință pe diferite dispozitive cu diferite microfoane.

În ce fel are legătură funcționarea microfonului lor cu funcționarea microfonului tău?

| Lukasssz a răspuns:

Da