| denispop14 a întrebat:

Pentru inscrierea la liceu e nevoie si de copia buletinului unui parinte? Originalul nu e bun? Daca nu am copie, se pot face acolo la secretariat?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci si vezi ca scrie la avizierul liceului actele cu care sa te prezinti la inscriere noi nu stim ce acte vor ei. I ei un pix si foaie si scrii exact ce scrie acolo, pentru inscriere am nevoie de urmatoarele acte original si copie, si te pregatesti, mergi si faci xeroxuri la acte copii xerox.

| Gherasim_Petru_1998 a răspuns:

Ai nevoie de copia buletinului tău, a certificatului tău de naștere și copia buletin părinte. Succes!